Stajımıza Genel Bakış4 haftalık staj sürecimizde, katılımcılarımız çeşitli ekiplerde yer alarak hem profesyonel becerilerini geliştirdiler hem de alanlarında bilgi edindiler. Staj programımıza 16 kişi...
“OYUN 2024” 29. yaşında!Her yaştan katılımcının düşünme ve problem çözme alışkanlıklarını ve yeteneklerini geliştirmeye katkıda bulunmak, zekâ oyunlarına olan ilgiyi artırmak ve katılımlara eğlenceli...
18 Mayıs tarihinde gerçekleşen gönüllü gelişim günlerinde uzman hocalarımız, Türkiye Zeka Vakfı gönüllülerine kişisel ve profesyonel gelişimleri hakkında bilgilendirici konuşmalar yaptılar.
Vakfın kurucu üyesi Emrehan...
Türkiye Zeka Vakfının Millî Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK’ındestekleriyle başlattığı "Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası"nın bu senekiödül töreni MEB Şura Salonu’nda gerçekleştirildi.
Türkiye'nin dört bir...
Türkiye Zeka Vakfının Millî Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK'ın destekleri ile başlattığıTürkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası'nın bu sene beşincisi rekor bir katılımlagerçekleştirildi.
Şampiyonanın üç aşamalı...
Türkiye Zeka Vakfının Millî Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın destekleriyle 2019 yılındabaşlattığı Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası’nın Türkiye Finalleri SınavıAnkara’da ODTÜ’de 4 Mayıs 2024...
Türkiye Zeka Vakfı olarak, Millî Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın destekleriyle 2019yılında başlattığımız ve bu sene beşincisini gerçekleştirdiğimiz “Türkiye Okullar ArasıZekâ Oyunları Şampiyonası”nın son aşama...
Türkiye Zeka Vakfının 29. Olağan Genel Kurul Toplantısı 29 Nisan 2024, Pazartesi günü saat 17.00'te Vakıf Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Toplantıya Vakfın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel...