Haberler

Hacettepe Üniversitesinden Üstün Yeteneklilik Bursu!

Hacettepe Üniversitesi Üstün Yetenekli Çocuklar Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından; üstün yeteneklilik eğitiminden yararlanacak öğrencilere çoklu değerlendirme kriteri ile ulaşarak bireye özgü eğitim programları hazırlamayı ve öğrencilerin Hacettepe Teknokent Okullarında eğitim gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan çalışmalar yürütülmektedir.

2014-2015 eğitim-öğretim yılı itibariyle Anasınıfı ve 1. sınıf düzeyinde eğitim görecek öğrencilerin başvuruları kabul edilecektir. Ana sınıfı düzeyinde Eylül 2014 itibariyle 48 ayını doldurmuş bireylerin başvuruları kabul edilecektir. Ön kayıt başvuru formu doldurulurken öğrencinin 2014-2015 eğitim-öğretim yılında devam edeceği sınıf düzeyi seçilecektir.

Çalışmaya katılmak isteyenlerin aşağıdaki linkteki ön kayıt başvuru formunu doldurarak çıktısını alıp imzaladıktan sonra asıl kayıt için gerekli diğer belgelerle birlikte en geç 23.06.2014 tarihine kadar Merkeze elden teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerde eksiklik olması durumunda asıl kayıt yapılamayacaktır.

http://www.ustunyetenek.hacettepe.edu.tr/basvuru_islemleri.shtml

0

# #